Termovize FLIR SCOUT TS32 r+2x Zoom

 
Novinka Doprava zdarma
 

Termovize FLIR SCOUT TS jsou široce využívány profesionálními tvůrci dokumentárních filmů a lovci a myslivci po celém světě. Až dosud byly velmi drahé, ale FLIR SCOUT TS je nyní termovize, která je cenově dostupná všem nadšencům, myslivcem a lovcem, ...

Dostupnost Do 3 dnů u vás
226 300 Kč    
Kód produktu PO1269
Značka FLIR
Kategorie Termovize FLIR
Záruka 2 roky
 

FLIR Scout TS jsou odolné ruční termovize, které byly speciálně vyvinuty na pozorování divoké zvěře. Termovize FLIR SCOUT TS nepotřebují žádné světlo, aby mohli zobrazit kvalitní obraz. S termovizí FLIR SCOUT TS budete jasně vidět v noci a prakticky za všech povětrnostních podmínek.
Mnoho zvěře je aktivní až po západu slunce. S pomocí termální kamery FLIR ze série Scout TS můžete sledovat jejich aktivitu. Termovize FLIR SCOUT TS vám nebude pomáhat sledovat pohyb zvěře jen za tmy, ale stejně tak dobře i ve dne.
Termální kamery na pozorování zvěře FLIR SCOUT TS dělají dobře viditelnými i velmi malé teplotní rozdíly. Na základě těchto teplotních rozdílů vytvářejí kvalitní a jasný obraz. Kromě toho je tepelný kontrast velmi těžké zamaskovat. To znamená, že během dne můžete jasně vidět zvířata, která se před vámi skrývají v stromech a keřích. Jejich přirozené maskování jim nepomůže se před vámi skrýt.
Termovize FLIR SCOUT TS jsou široce využívány profesionálními tvůrci dokumentárních filmů a lovci a myslivci po celém světě. Až dosud byly velmi drahé, ale FLIR SCOUT TS je nyní termovize, která je cenově dostupná všem nadšencům, myslivcem a lovcem, ...
Unikátní InstAlert vybarví nejteplejší části termální snímky na červeno. Díky tomu lze velmi snadno rozeznat lidi nebo zvířata.
FLIR SCOUT TS termovize vytváří tepelný obraz 240 x 180 nebo 320 x 240 pixelů, na kterých mohou být viděny i ty nejmenší podrobnosti, teplotní změny a rozdíly. Všechny přístroje jsou vybaveny pokročilým vnitřním kamerovým softwarem, který poskytuje ostrý obraz bez nutnosti další úpravy uživatelům.
Řada termovize FLIR SCOUT TS je k dispozici v základní a Pro verzi. Pro verze obsahuje užitečné funkce, jako například ukládání fotografií a videa. Snímky a videa je možné vložit do své vlastní sbírky videí nebo fotografií. Pochlubte se jimi pak svým přátelům a známým nebo na myslivecké schůzi a uvidíte jak vám budou všichni jen tiše závidět. Buďte první kdo bude mít doma termovizi FLIR SCOUT TS 32 r.
Termovize FLIR SCOUT TS-Series poskytují 24 ° zorné pole. Nabízí vynikající kombinaci výkonu a situačního povědomí. Jelena například může pozorovat až na vzdálenost asi 450 metrů v úplné tmě. Pro situace, kdy je třeba větší rozsah výkonu, je dostupný nástavec 2x. To umožňuje zpozorovat jelena na vzdálenost přibližně 790 metrů. (Volitelný doplněk)
Pro ještě delší rozsah výkonu je k dispozici TS32r. TS-Série má také "Hot Shoe". Nejen, že umožňuje montáž na stativ, ale TS-Series má také přívod energie a výstup VIDEO OUT. To znamená, že si můžete dát vaše termovizní zařízení FLIR SCOUT TS do určité polohy a sledovat, co se děje na skrytém místě na velkém externím monitoru.
Uzávěrka okuláru drží světlo vycházející z hledáčku a zabraňuje znepokojení zvířat nebo jiných pozorovaných cílů.

 

MODEL FLIR SCOUT TS 32 r
Zorné pole 7° (H) x 5° (V)
Rozlišení obrazu 320 x 240 pixelů
Ostření

klasické, objektivem

Zoom 2x
Detektor (jadro) nechlazený mikrobolometr Vanadium Oxide (VOX)
Spektrálne pásmo od 7.5 do 13.5 mikrometrů
Citlivost termovize (NETD) <50 mK při zvětšení 1.0x; teplotě +25 ° C
Frekvence zobrazení 8.3 Hz PAL
Zpracování obrazu digitální (DDE)
Zabudovaný hledáček LCD display
Polarita obrazu teplá bílá / teplá černá / InstAlert
Video výstup PAL video, RCA jack
Symbolika na obrazovce standardné
Napájení 4 AA baterie, nabíjecí NiMH (v balení); nedobíjací Li-Ion alebo Alkalické
Životnost baterie > 5 hodín pri NiMH batériách - 120 hodín v režime stand-by pri NiMHbatériách
Zmrazení obrazu ANO
Formát obrazu NE
Ukládající funkce obrazu NE
Formát videa NE
Ukládající funkce videa NE
Slot SD karta
1 slot
Port USB 2.0
propojení s PC
Operační teplota -20 ° C do +60 ° C
Skladovací teplota -40 ° C do +75 ° C
Hmotnost okolo 1000 g s bateriemi
Rozměry 260x 84,5 x 66,5 mm
Vodeodolnost od 5% do 95%
Zapouzdření IP67
Odolnost
odolnosť pádu 1m na betón

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: