Termovize FLIR LS-XR

 
Novinka Tip Doprava zdarma
  • 1 z 9
 

Kompaktní ruční termokamera mimo hunting sérii od FLIR-u. Kamery LS-série jsou cenově nejdostupnější kamery z nabídky ručních bezpečnostních kamer FLIR.

Dostupnost do 4 dnů u Vás
103 950 Kč    
Kód produktu PO1253
Značka FLIR
Kategorie Termovize FLIR
Záruka 2 roky
 

Kompaktní ruční termokamera mimo hunting sérii od FLIR-u. Kamery LS-série jsou cenově nejdostupnější kamery z nabídky ručních bezpečnostních kamer FLIR.

Nová termokamera FLIR LS-XR je inovovaná verze termovize FLIR LS64. Mezi její hlavní inovace patří vylepšené rozlišení LCD displeje, rozšířený rozsah zoomu (8 x) a obdivuhodná detekční vzdálenost až 3000 m.

Termokamera FLIR LS-XR je prioritně určena pro policejní a bezpečnostní složky, ale díky její jedinečným vlastnostem si najde uplatnění i v myslivosti ave veřejném sektoru. Umožňuje každému uživateli jasně vidět i v úplné tmě a za každého počasí, přes prach, kouř nebo proti silnému protisvětla.Můžete se procházet nerovným terénem mimo ideální trasu za soumraku, před setměním nebo i za úplné tmy a vedle toho můžete objevovat nočnízvířata, která si ostatní členové vaší skupiny nevšimli nebo můžete snadněji a rychleji objevit místo, kde se nachází postřelené zvíře. Tato termovize vámumožní pozorovat volně stojící zvěř ve vysoké trávě, nebo částečně ukrytou v keřích i během dne.

LS-XR je vybavena nechlazeným bezúdržbovým mikrobolometrovým snímačem. Disponuje také vyspělým kamerovým softwarem, díky kterému poskytne uživateli ostré snímky (rozlišení 640 x 480 pixelů) ve výborné kvalitě a to přes den i v noci. Termovize objektiv s průměrem 35 mm, objekt s velikostí člověka dokáže detekovat na vzdálenost až 1140 m. Kamera LS-XR disponuje také 8-násobným elektronickým plynulýmzvětšením. Kompaktní přístroj s hmotností pouze 340 g (i s bateriemi) je ideální pro každodenní použití, ovládána je pohodlně jednou rukouprostřednictvím tlačítek v horní části zařízení. Spouštěcí čas termovize je méně než 1,5 sekundy, takže je hned po zapnutí připravená k použití.

Díky stupni ochrany IP67 a pracovní teplotě od -20°C do +50°C je tato termovize vhodná i do extrémních podmínek. FLIR LS-XR má zabudovanýlaserový ukazatel na rychlé a bezpečné označení podezřelé osoby nebo předmětu ve tmě. Jedinečná funkce InstAlert zvýrazní nejteplejší částisledovaného prostoru červenou barvou. Díky tomu je snadné v termovizním obraze rozpoznat teplejší (živé) předměty. Napájena je Li-ion baterií a voperačním režimu vydrží více než 5 hodin.

Technická specifikace:

FOV (zorné pole): 18° x 14° NTSC
Průměr objektivu: 35 mm
Startovací čas: méně než 1,5 sek
Spektrální pásmo: 7,5 - 13,5 μm
Tepelná citlivost: < 50 mK @ f/1.0
Typ detektoru (jádra): 640 x 512 VOx Microbolometer
Zpracování obrazu: FLIR vlastní digitální zvýraznění detailů
Vestavěný displej: LCD 640 x 480
Digitální plynulý zoom: 2 - 8 x
Video výstup: Ano, prostřednictvím přibaleného USB kabelu
Obnovovací frekvence videa: < 9Hz NTSC / 30 Hz
Polarita obrazu: teplá bílá / teplá černá / InstAlert
Napájení: interní baterie Li-Ion Cell
Operační životnost baterie: více než 5 hod
IP standard: IP-67, ponorné
Operační teplota termovize: -20°C až +50°C
Operační teplota laseru: -10°C až +50°C
Teplota skladování: -40°C až +60°C
Odolnost vůči pádu: z výšky do 1 m
Hmotnost: 340 g
Rozměry: 17 x 5,87 x 6,2 cm
Detekční zóna (osoba 1,8 x 0,5 m) 1140 m
Detekční zóna (objekt 2,3 x 2,3 m) 3000 m

 

Obsah balení:

  • 1x Termovize FLIR LS-XR
  • 1x USB napájecí adaptér
  • 1x USB kabel
  • 1x AV video out kabel
  • 1x Poutko
  • 1x Komfortní transportní pouzdro
  • 1x Návod v českém jazyce

Video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: