LED svítilna na kolo B10

 
  • 1 z 3
 

Svítilna NexTORCH B10 Vám poskytne ideální osvětlení pro jízdu na kole ve městě i v přírodě.

Dostupnost do 4 dnů u Vás
890 Kč    
Kód produktu B10 NEXTORCH
Značka NexTorch
Kategorie LED svítilny
Záruka 2 roky
 

LED svítilna na kolo B10

Svítilna NexTORCH B10 Vám poskytne ideální osvětlení pro jízdu na kole ve městě i v přírodě. Je vybavena patentovanou technologií RSL (Rectangular Spot Lens), která nabízí jedinečný obdélníkový světelný paprsek v rozsahu 160ti stupňů, pro lepší viditelnost a zajištění Vaši větší bezpečnosti. Design svítilny umožňuje vybrat oblasti, které mají být osvětleny více a ty, které mají zůstat neosvětleny, a tím pádem nebudou rušit kolem jdoucí chodce. Svítilna na kolo B10 má 4 režimy svícení, maximální výkon až 400 lumenů a je napájena čtyřmi AA bateriemi s dobou svícení až 16 hodin.

Takovéto délky svícení dosáhnete za použití minimálního režimu, který dostatečně vystačí pro noční jízdu. Střední režim pracuje s výkonem 250 lumenů a délkou svícení 4 hodiny. Maximální režim Vám bude nejvíce užitečný při jízdě mimo město, kde je třeba osvětlit co největší prostor pro bezpečnější jízdu. Čtvrtý režim S.O.S. spustíte při přidržení tlačítka po dobu pěti vteřin a nejužitečnější je například pro sportovní cyklistiku, kdy v případě nehody můžete pomocí tohoto režimu ostatní na sebe upozornit.

Díky flexstrap systému si opravdu rychle a snadno přichytíte svítilnu na jakákoli řídítka. Po přichycení na kolo svítilnou můžete dle potřeby otáčet o celých 360°. Uchycení je z velmi pevného plastu s gumovou výplní pro absorbci silných nárazů a pro krytí proti poškrábání řídítek kola.

Pokud za jízdy začne pršet, nemusíte mít o svítilnu strach, jelikož je voděodolná dle Standardu IPX-6, který zaručuje bezpečnou a 100%tní funkci i při velmi prudkém dešti. Navíc díky nárazuvzdornosti do 1 metru bude fungovat i v případě, že s kolem například upadnete.

Také svítilna na kolo B10 je certifikována dle celosvětově uznávaného amerického ANSI/NEMA FL1 standardu, který zaručuje, že udávané hodnoty jsou měřeny jednotnou metodikou a tyto hodnoty jsou garantovány. Víte tak, jak byly hodnoty měřeny a že udávané parametry jsou pravdivé.

 

Balení obsahuje:

  • svítilna NexTORCH B10 s úchytem na kolo
  • 4x AA baterie
  • český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: