Fotopast ScoutGuard SG550 MMS/GPRS 8 Mpx + doprava ZDARMA

 
Akce Novinka
 

MMS fotopast prodej - lovecká kamera MMS ScoutGuard SG 550 MMS d GPRS 8MPx.
Jsme první kdo ji nabízí a Vy můžete být první kdo ji používá!

Dostupnost do 4 dnů u Vás
6 690 Kč    
Kód produktu PO1050
Značka ScoutGuard
Kategorie Fotopasti MMS/GPRS
Záruka 2 roky
 

ABSOLUTNÍ, PŘEVRATNÍ NOVINKA VE SVĚTĚ FOTOPASTÍ

POZOR na neznačkové napodobeniny MMS fotopasti s GPRS! Akceptuje SD kartu s menší kapacitou, nemá aktuální softvér s možností odesílání větších fotek.Fotopast musí mít od nás software upravený na práci a posílání v evropskýchsítích s evropskoufrekvencí. Modely z USA nebo z Asie v Evropě nefungují! Nášmodel Vám fungovat bude, je připraven!
 
Je to tady. Dálkový přenos záběrů z Vaší fotopasti na mobil nebo email.

MMS fotopast prodej - lovecká kamera MMS ScoutGuard SG 550 MMS d GPRS 8MPx.
Jsme první kdo ji nabízí a Vy můžete být první kdo ji používá!
Doporučujeme k fotopasti doplnit bezpečnostní box, který Vám monitorovací zařízení ochrání, zajistí a skryje zranitelný přednídisplej před poškozením.
Na vaše přání vám pošleme fotopast přednastavenou pro vašeho operátora.
ABSOLUTNÍ NOVINKA V ODESÍLÁNÍ MMS / DAT NA MOBIL ČI MAIL. PŘES GPRS VÁM ODEŠLE FOTO V PLNÉ KVALITĚ NEŽ JE AJULOŽENÉ NA SD KARTĚ. NOVÝ POHYBOVÝ SENZOR S DOPADEM DO 18 METRŮ RADÍ VAŠI FOTOPAST MEZI NEJVÝKONNEJŠÍ NATRHU. NOVÝ ČIP S ROZLÍŠENÍM 8 MPX UDĚLÁ FOTO VYSOKÉ KVALITY A VY BUDETE S NOVOU FOTOPASTISG 550 MMS GPRS 8MPxMAXIMÁLNÍ SPOKOJENÝ
 

Geniální a elegantní zařízení konstruovaná pro provoz v přírodě, mrazech a dešti.Perfektní výdrž baterií, vlastnosti běžných fotopasti s možností odesílání fotekpřímo k Vám. Velmi jednoduché monitorovací zařízení s přenosem záběrů pro myslivce, na hlídání chaty, posedu, stavby, monitoring skládky. Ihned máteinformaci co a kdy se to děje!U nás se zárukou 24 měsíců, slovenský návody is nastavením pro operátory na Slovensku a v Česku, samozřejmostí je poradenství na naší kamenné prodejně,přes internet, přes telefon když jste přímo v přírodě, předváděčky po výstavách,náhradní díly, doplňky, bezpečnostní box, který překryje a ochrání tělo fotopasti a přední displej.

 

 

Úžasné vlastnosti, skvělý obraz. Mnoho uživatelů už zná kamery pro myslivce od výrobce ScoutGuard a toto je úplná špice!GPRS MMS kamera - fotopast zachycuje čas, datum, fázi měsíce, teplotu, při videu i zvuk, stačí vložit SIM kartu a všechny tyto údaje máte do pár vteřin spolu s fotkou na Vašem zařízení. Fotopast je možné používat jako standardní fotopast bez odesílání MMS, ukládá Vaše záznamy na SD kartu. Pro ilustraci viz náš online přenos www.FOTOPASCE.sk / mmsMMS posílá na mobil, nebo mail. Můžete nastavit 4 tel.. čísel, nebo 4 e-mailů nebo obojí najednou. Dokážete informovat do 1 minuty 8 různých lidí, co se právě děje. MMS Vám může posílat všechny, nebo nastavíte omezené množství na každý den, nebo nastavíte ve kterém časovém úseku Vám má poslat denní report, nebo si odesíláte MMS manuálně. 5Mpx rozlišení Vám udělá perfektně ostré snímky, bezdrátový ovladač pro pohodlné ovládání s dosahem až do 9 metrů, laserový paprsek na přesné nasměrování fotopasti, barevný displej na prohlížení přímo v těle, záznam zvuku při videu, podpora až 16GB karty, možnost externího napájení, solárního panelu, nízká spotřeba el. energie <0.2Ah/mesiac, výdrž až do 80 dní, rychlá spoušť, možnost uzamykání lanovým zámkem. Je vůbec ještě něco co tato fotopast nemá?

 

Aplikaci, jejímž prostřednictvím si svou fotopast ScoutGuard SG550 MMS/GPRS 8 Mpx pohodlně nastavíte ve Vašem počítači, si můžete stáhnout ZDE.(v počítači si nastavíte všechna nastavení a výsledný soubor jen zkopírujete na SD kartu, kterou používáte ve fotopasti, nastavení je jednoduché arychlé.)

Aplikaci BGTools, díky které dokážete ovládat a nastavovat svou fotopast ScoutGuard SG550 MMS/GPRS 8 Mpx komfortně ze svého smartphonu simůžete stáhnout ZDE, nebo přes Google Play (Obchod Play) přímo ve Vašem smartphonu (Android i IOS).

 

Zaznamenává statický obrázek s rozlišením 8 Mpx farebně
Velikost fotografií     2650x1920 anebo 2048x1536
Velikost videa 320x240 pixelů / VGA640 x 480
Rychlost záznamu videa

320x240 – 35 snímků/sek.,

640x480 – až 30 snímků/sek.

Rychlost spouštění se 0,8 s
Formát souborů JPG / AVI
Interval mezi záznamy 1 - 60 minut 
Délka videa Nastavitelná 0-60 sek.
Sekvence fotek na jeden poplach 1-3 okamžitě
Pracovní teplota -20°C až +60°C
Paměťová karta SD karta do 16 GB – doporučujeme objednat
Zachytáva vzdálenost cez den neomezene, v noci více než 15 metrů + možnost externího přísvitu
Objektiv F = 3.0 ICR záber cca 53° 
Napájení 8x AA batéria 
Zobrazení nízkého stavu baterie přes led diodu Ano
Zobrazení plné karty přes led diodu Ano
TV - out auto PAL/NTSC
PIR nastavitelná citlivost senzora 3 stupně
Odolné tekoucí vodě a vlhku! Áno - vzduchotesnost
Nastavení Přímo v těle na barevném displeji, i prohlížení
Nastavení výkonu INFRA Ano
Zvuk Ano – vysoká kvalita a citlivost
Zabezpečení heslom Ano
Laserové zaměřování Ano-výkonný
Zabezpečení lanovým zámkem Pomocou bezpečnostního boxu
MMS na mobil  Ano – 4 čísla ve tvaru +420 ....
MMS na mail Ano – 4 maily
MMS na mobil a mail Ano – naraz 8 odeslání
Testovací záběry Ano – prohlížení na vestavěném displeji
Slovenský návod Ano – od dovozcu www.FOTOPASCE.sk
GPRS přenos datový přenos dat na emaily (rozdílná nastavení jako MMS)
Nastavení pro operátory ČR a SR Ano, připraveno

Nabízeno:

  • Posílá fotografie kdekoli na světě! Vše, co potřebujete, je aktivovánu SIM kartu pro váš mobilní telefon. Podporuje MMS / E-Mail přes GSM síť.
  • Nemusíte chodit k fotopasti a zpět k načtení záznamů, takže vám neuvěřitelně šetří náklady a pomáhá plánovat.
  • Real Time načtení polohy obrázku. Přesněji vyhledávání informací. Skvělé pro bezpečnostní aplikace a použití.
  • SG550M pracuje jako bezdrátové zařízení. SD karta umožňuje používat přístroj v místech, kde není mobilní pokrytí. NONSTOP provoz.
  • Můžete sdílet obrázky se svými přáteli, můžete nastavit tak, aby odesílání snímků do několika telefonů nebo e-maily. Je to ideální zařízení pro lovecké skupiny, nadšence, ochranářů a kluby.

Rychlý návod

Slouží pro aktivních uživatelů fotopasti, nebo jiných fotografických zařízení, které mají podobné parametry. Pokud Vám rychlý návod nepomůže přečtěte si podrobné instrukce níže v kompletním Slovenském návodu, nebo nás kontaktujte.

Vybalte zařízení, vložte správně baterie, SD kartu a spusťte zařízení. Simulujeme situaci, že chceme ihned nastavit i odesílání MMS. Sim kartu operátora musíte odblokovat od ochrany PIN kódem, pak ji vložte do zařízení.

Zapněte fotopast do režimu "test". Ovládání fotopasti budete dělat dálkovým ovladačem. Stiskněte tlačítko MENU pro vstup po menu. Posun po menu si vyberte směrem dolů nebo nahoru tlačítky. Nastavení měníte tlačítkem doprava a nastavení potvrdíte tlačítkem OK. Pak se opět posouváte nahoru-dolů.

Nastavte zda bude zařízení dělat fotky nebo videa. Formátujte SD kartu, vymažou se Vám i nastavení MMS. Nastavte velikost fotek, velikost videa, čas a datum ve formátu měsíc / den / rok. Nastavte Nastavte množství pořízených fotek 1-3 na jeden poplach, má význam při sledování objektů a zvěře na chodnících, nastavte délku videa, záznam zvuku při videích, dále intervaly mezi záznamy. Nastavte citlivost pohybového pohybového senzoru, doporučujeme nejvyšší. Fotopast je možné deaktivovat na určitý časový úsek, funkce TIMER v režimu OFF znamená, že fotopast pracuje nonstom, pokud nastavíte ON, musíte nastavit časový úsek kdy bude fotopast pracovat a kdy ne. Nastavte výkon infra přísvitu na ½ výkon, nebo plný výkon.

Nastavte přesně a správně MMS nastavení ve čtyřech vodech podle tabulky na konci tohoto návodu, nebo požádejte dovozce IBO sro Myslivec www.FOTOPASCE.sk o soubor s nastavením pro Vašeho operátora, který jednoduše vložíte na SD kartu a zařízení bude ihned nastaveno. Soubor s názvem "PROFILE.INI" vložíte na SD kartu do složky MMS a zařízení máte nastaveno.

Nastavení MMS režimu znamená zda bude MMS mode vypnutý, zda bude zařízení posílat daily report - report všech pořízených záznamů se zobrazením posledního, nebo si můžete záznamy v režimu TEST posílat manuálně na své zařízení, nebo nastavte INSTANT a bude zařízení posílat ihned tolik fotek, kolik nastavíte.

Nastavte odesílání na mobilní číslo ve tvaru +421, +421, ..., např. .. +421 905 200 100. Můžete nastavit 4 telefonní čísla, kam bude odesílat zprávy, nebo 4 e-maily, nebo nastavit funkci Both, kdy bude odesílat na oboje zároveň, takže víte informovat až 8 lidí najednou.

Fotopast si můžete zajistit zadáním hesla, přednastavené heslo je 0000. Pro vyšší bezpečnost můžete fotopast vložit do železného bezpečnostního boxu, hledejte na www.FOTOPASCE.sk

Správné nastavení-nasměrování fotopasti. Zapněte hvězdičkou laserové ukazovátko, abyste lépe viděli střed kam směřuje fotopast. Můžete si udělat testovací fotografii stisknutím pravé šipky na ovladači, zařízení 2x krátce pípne a udělá záběr. Prohlížení záznamů na displeji fotopasti děláte v režimu TEST. Stiskněte tlačítko OK a zobrazíte záznam. Posun nahoru a dolů se posouváte po záznamech. Tlačítko MENU na obrázku Vám nabídne vymazání záznamu / záznamů, nebo manuálně odeslání zmenšení fotografie na Vaše zařízení. Záznamy zůstávají ve fotopasti v plné kvalitě se zaznamenáním datem, časem, teplotou, fází měsíce, při videích i zvuk. Na mobil, zda mail je odeslán zmenšený formát záznamu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: