Komplet fotopasti ScoutGuard MG 983 G-30M BLACK + doprava ZDARMA

 
  • 1 z 9
 

Inovativní novinka z dílny předního amerického výrobce fotopastí ScoutGuard - model MG983G-30M Black. Kamera s absolutně neviditelným přísvitem, neznatelný lidským a ani zvířecím okem. Je tak nejen ideálním hlídačem objektů, nemovitostí, chat či černých skládek. Je také skvělým pomocníkem pro sledování zvěře, vnadišť či krmelců. Vše zaznamenává zcela nepozorovaně a ve vysoké kvalitě. Videa ve FULL HD kvalitě v rozlišení 1080p a se zvukem a fotografie s rozlišením až 30 Mpx.

Dostupnost do 4 dnů u Vás
12 321 Kč    
Kód produktu PO1277
Značka ScoutGuard
Kategorie Fotopasti MMS/GPRS
Záruka 2 roky
 
  • Absolutně neviditelný přísvit
  • FHD video se zvukem a délkou do 180 sekund
  • Obousměrná komunikace, ovládání přes aplikaci nebo SMS kódy
  • Velký 3" LCD barevný displej
  • Dosvit 22 metrů
  • Ultra nízká spotřeba energie při nečinnosti
  • Možnost výběru jednotlivých dnů v týdnu, kdy bude fotopast aktivní

Inovativní novinka z dílny předního amerického výrobce fotopastí ScoutGuard - model MG983G-30M Black. Kamera s absolutně neviditelným přísvitem, neznatelný lidským a ani zvířecím okem. Je tak nejen ideálním hlídačem objektů, nemovitostí, chat či černých skládek. Je také skvělým pomocníkem pro sledování zvěře, vnadišť či krmelců. Vše zaznamenává zcela nepozorovaně a ve vysoké kvalitě. Videa ve FULL HD kvalitě v rozlišení 1080p a se zvukem a fotografie s rozlišením až 30 Mpx. Vaše zaznamenané materiály jsou tak perfektně ostré a barevně syté, neunikne Vám tak žádný detail. Vše si dokážete prohlédnout přímo v terénu na velkém 3" LCD barevném displeji.

Dosvit fotopasti je 22 metrů, zaznamená tak pohyb na větší vzdálenost v porovnání s ostatními fotopastmi. Další skvělou funkcí stromové kameryMG983G-30M je obousměrná komunikace. To znamená, že můžete svou kameru ovládat přes telefon odkudkoliv prostřednictvím aplikace nebo přes SMS kódy. Když chcete změnit nastavení na své fotopasti, nemusíte tak vždy jít k ní a jednoduše si ji přestavíte i z pohodlí domova. Tato loveckákamera má ještě další specifické vylepšení a to, že si můžete nastavit den nebo dny, ve které bude aktivní. Ne už jen hodinu odkdy dokdy, ale už přesně i jednotlivé dny v týdnu. Umíte si tak focení nebo natáčení videa dokonale přizpůsobit. Jde o MMS/GPRS fotopast, takže zaznamenané foto Vám dokážeposlat buď do telefonu nebo na e-mail. Jste tak neustále informováni o dění na sledovaném místě. Na fotografiích se zobrazují také údaje o teplotě afáze měsíce.

Při nečinnosti kamera ScoutGuard MG983G-30M ultra nízkou spotřebu energie a tak baterie v vydrží velmi dlouho. Napájena je bateriemi AA v počtu 4 - 8 ks nebo prostřednictví 6V výstupu (solární panel a pod). Když máte několik stejných fotopasti jistě oceníte možnost označení každé fotopastipísmeny od A po Z. Nebudou se Vám fotky nebo videa z nich plést a budete přesně vědět, ze které fotopasti Vám e-mail nebo MMS-ka přišla.

Aplikaci, jejímž prostřednictvím si svou fotopast ScoutGuard MG983G-30M Black pohodlně nastavíte ve Vašem počítači, si můžete stáhnout ZDE. (v počítači si nastavíte všechna nastavení a výsledný soubor jen zkopírujete na SD kartu, kterou používáte ve fotopasti, nastavení je jednoduché a rychlé.)

Aplikaci BGTools, díky které dokážete ovládat a nastavovat svou fotopast ScoutGuard MG983G-30M Black komfortně ze svého smartphonu si můžete stáhnout ZDE, nebo přes Google Play (Obchod Play) přímo ve Vašem smartphonu (Android i IOS).

 

Technická specifikace:

Přísvit: Absolutně neviditelný - 940 nm
Dosvit: do 22 m
Rychlost spouště: méně než 1 sek
Záběr čidla: 60°
Možnost záznamu: Foto / Video / Foto + Video
Rozlišení fotografie: 14 / 20 / 30 Mpx
Rozlišení videa se zvukem: 640 x 480 / 1280 x 720 HD / 1920 x 1080 FHD
Délka videa: 10 - 180 sek
Burst mode - sériové focení: 1 - 6 snímků
Režim Time - lapse: off / 5 min - 8 hod
Nastavitelná citlivost senzoru: Nízká / Normální / Vysoká
PIR interval - interval mezi 2 fotkami: 0 sek - 60 min
MMS / GPRS modul: Ano
Typ odesílání foto / video z fotopasti: Manuální / Denně / Nepřetržitě / Vypnuto
Označení každé fotopasti: Ano, od A po Z
Displej: 3" LCD barevný
Obousměrná komunikace: Ano, přes aplikaci nebo SMS kódy
Při nečinnosti ultra nízká spotřeba energie: Ano
Informace na fotografiích: Teplota a fáze měsíce
6V výstup: Ano
TV výstup: Ano
Micro USB výstup: Ano
Obsah balení: fotopast, anténa, popruh, ovladač, USB kabel

 

Video k fotopasti zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: