Komplet fotopasti Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nm + doprava ZDARMA

 
Akce Novinka Doprava zdarma
 • 1 z 5
 

První a jedinečná fotopast s možností funkční dvoucestné komunikace. Fotopast se slovenským menu a slovenským manuálem s odesíláním zpráv na mobil, či mail. HD video zaznamenává v rozlišení 720p.

Dostupnost do 4 dnů u Vás
9 909 Kč    
Kód produktu PO1276
Značka ScoutGuard
Kategorie Fotopast a fotopasti
Záruka 2 roky
 
 • Nové propracované maskování
 • Nejvýkonnější senzor na trhu
 • Funkční dvoucestná komunikace
 • Slovenské menu
 • HD video

 

První a jedinečná fotopast s možností funkční dvoucestné komunikace. Fotopast se slovenským menu a slovenským manuálem s odesíláním zpráv na mobil, či mail. HD video zaznamenává v rozlišení 720p. Držíme si prvenství na trhu fotopasti, výkony, dosahpohybového senzoru největší z konkurence, neviditelný infra přísvit s výkonem větším o 15-20% díky novým optickým diodám. SG-880 MMS/GPRS nejvýkonnější anténu na trhu. Bezproblémově pracuje i tam, kde běžné telefony signál nemají.

Opět Vám IBO jako první přináší komfort a pohodu při užívání fotopasti. nemusíte k fotopasti chodit kvůli ovládání, nemusíte ji sundávat z těžko dostupných míst, abyste ji nastavili, nemusíte vyhazovat peníze za zbytečné MMS, což Vám fotopast poslala, už musíte "jen hnout prstem" po obrazovce vašeho smartphonu nebo ťuknout do počítače . Teď už ovládáte fotopast z jakéhokoli místa na světě formou aplikace, programu nebojednoduchým SMS kódem. Model obsahuje dvoucestnou komunikaci tedy ovládání formou příkazů z mobilu či počítače na dálku. Fotopast si nastavujete,přestavujete, kompletně ovládáte, toto všechno na dálku, rychle, levně, jednoduše a hlavně komfortně, kdy Vy potřebujete, čímž ušetříte čas a své peníze.

Dvoucestná komunikace funguje na smartphonech s operačním systémem Android a IOS. Vše Vám nabízíme detailně zpracované vnávodech, nebo se na nás můžete kdykoliv s důvěrou obrátit a se vším Vám pomůžeme.

Aplikaci, jejímž prostřednictvím si svou fotopast ScoutGuard SG880 MMS/GPRS pohodlně nastavíte ve Vašem počítači, si můžete stáhnout ZDE. (v počítači si nastavíte všechna nastavení a výsledný soubor jen zkopírujete na SD kartu, kterou používáte ve fotopasti, nastavení je jednoduché a rychlé.)

Aplikaci BGTools, díky které dokážete ovládat a nastavovat svou fotopast ScoutGuard SG880 MMS/GPRS komfortně ze svého smartphonu si můžete stáhnout ZDE, nebo přes Google Play (Obchod Play) přímo ve Vašem smartphonu (Android i IOS).

 

 

 

TOP-NOVINKA! skvělé 14-megapixelové fotografie a vysoce výkonná anténa.Farebný LCD displej a dálkové ovládání. Posílání fotek přímo na váš mobil v podobě MMS nebo na váš e-mail přes GPRS přenos! Nový vysoce výkonný, absolutně neviditelný 940 nM černý přísvit. Nový citlivý detektor pohybu. Nastavení fotoapasti pomocí laserového zaměřovače.

PLNĚ FUNGUJE A PODPORUJE ČESKÝCH OPERÁTOROV
ABSOLUTNÍ, PŘEVRATNÁ NOVINKA VE SVĚTĚ FOTOPASTÍ.
MMS/GPRS FOTOPAST S ČERNÝM BLESKEM NA DATOVÝ PŘENOS VÁM UŠETŘÍ VÝDAJE

POZOR na neznačkové napodobeniny MMS fotopasti s GPRS! Akceptuje SD kartu s menší kapacitou, nemá aktuální software s možností odesílání větších fotek. Fotopast musí mít od nás software upravený na práci a posílání v evropských sítích s evropskou frekvencí. Modely z USA nebo z Asie v Evropě nefungují! Náš model Vám fungovat bude, už je připraven!

Je to tady. Dálkový přenos záběrů z vaší fotopasti na mobil nebo email. Model SG 880 MMS/GPRS-14Mpx BLACK 940nM nabízí odesílání záznamů jako MMS až na 4 mobily nebo až 4 emaily, nebo přes GPRS datový přenos posílá data na váš mail. Je to levnější a rychlejší provedení, které nabízíme opět jako první. GPRS je nejefektivnější datový přenos z fotopasti. POZOR-MMS a GPRS nastavení jsou odlišné programy u operátora a odlišné nastavení.

MMS fotopast SG 880 MMS/GPRS-14Mpx s černým bleskem prodej - lovecká kamera MMS ScoutGuard SG 880 MMS / GPRS 14MpxPx Black.

Jsme první kdo ji nabízí a Vy můžete být první kdo ji používá!

Doporučujeme k fotopasti doplnit bezpečnostní box, který Vám monitorovací zařízení ochrání, zajistí a skryje zranitelný přední displej před poškozením.

Na vaše přání vám pošleme fotopast přednastavenou pro vašeho operátora.

ABSOLUTNÍ NOVINKA V ODESÍLÁNÍ MMS / DAT NA MOBIL ČI MAIL. PŘES GPRS VÁM ODESLAT FOTO VE VYSOKÉ KVALITĚ NEŽ JE AJ ULOŽENÉ NA SD KARTĚ. NOVÝ POHYBOVÝ SENZOR Boly Raw nejvýkonnější na trhu S DOPADEM AŽ DO 23 METRŮ RADÍ VAŠI FOTOPAST MEZI NEJVÝKONEJŠÍ NA TRHU. NOVÝ ČIP S ROZLÍŠENÍM 14 Mpx UDĚLÁ FOTO VYSOKÉ KVALITY A VY BUDETE S NOVOU FOTOPASTI Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÝ

Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM

Vysoká kvalita přenosu fotografií přes GPRS díky lepší výkonnější anténě. Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM je kompaktní fotopast s vysoce účinným 940nM absolutně neviditelným černým bleskem. Nová ještě lepší anténa této fotopasti přináší mnohem vyšší výkon v oblasti se slabým signálem mobilní sítě oproti předchozím modelům. Tento model fotopasti Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM má nové pohybové čidlo, které je speciálně přizpůsobeno na pozorování zvěře. Monitorovací zařízení Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM
je odolné proti povětrnostním vlivům klasifikace IP54.

Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM snímky jsou přenášeny na e-mail pomocí GPRS datového přenosu
 
Monitorovací zařízení Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM posílá fotografie přímo na váš mobil prostřednictvím MMS nebo na váš e-mail pomocí GPRS datového přenosu. Takže vy můžete v pohodlí sledovat v reálném čase, co se děje kolem vaší fotopasti.

Nastavení MMS gprs najdete pro operátory jednoduše v našem návodu.

14-megapixelové fotografie
 
Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM snímá obrazy s vysokým rozlišením v noci i během dne. Můžete si zvolit rozlišení mezi 5Mpx, 10Mpx, 14Mpx. Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM má možnost i sekvenčního focení 1-3 záběry! Fotopast také zachycuje video. Na každém snímku je zobrazen čas, datum a pořadové číslo snímku. Obrázky můžete snadno prohlížet přímo na fotopasti na velkém LCD displeji pomocí dálkového ovladače. Snímky a videa si také můžete přenést do svého počítače nebo si je přímo podívat na TV s USB vstupem.

Nové efektivnější pohybové čidlo - BOLY ROW senzor nejvýkonnější na trhu

Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM má nový efektivnější způsob detekování pohybu až do vzdálenosti cca 23 m. Detektory pohybu bere při reakcí v úvahu všechny okolní vlivy jako je teplota a cirkulace vzduchu kolem fotopasti. Projeví se to zejména při použití fotopasti v přírodě kde za podmínek velká rozloha a vysoká teplota bude citlivost nižší a opačně například při pozorování ptáků kde je velikost pozorovaného předmětu malá a teplota vysoká bude citlivost pohybového čidla vysoká. Takže už vám neunikne ani ten nejmenší detail. Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM je absolutní převratná novinka ve světě fotopasti. Můžete si také nastavit časové úseky ve kterých chcete dělat fotografie (např. každou hodinu). V takovém případě bude čidlo fotopasti fungovat standardně a nebude brát ohled na prostředí, teplotu a velikost pozorovaného objektu
 
Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM ukládá snímky a videa přímo na SD paměťovou kartu (není součástí balení) Tato fotopast podporuje SD karty až do velikosti 32 GB na kterou se vejde cca 10 000 fotografií nebo 3 hodiny videa. Upravte si nastavení fotoaparátu pouze pro vlastní potřebu
 
Zaznamenány obrázky si můžete prohlédnout přímo přes velký barevný LCD displej přímo na fotopasti pomocí dálkového ovladače. Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM má užitečnou funkci časovače, která umožňuje fotografování v požadovaném časovém období. Například můžete nastavit kameru na sledování prostoru, kdy bude fotopast zachycovat záběry, v době od 20:00 do 7:00 a v poslední době, kdy se v sledovaném prostoru pohybujete nebude fotopast dělat zbytečné záběry. Fotopast má možnost nastavení pauzy při focení. Pokud je před kamerou zvýšený pohyb a nechcete aby fotopast zachycovala každý pohyb a nevytvářela tak zbytečné záběry prostě nastavíte pauzu mezi jednotlivými záběry. Pokud tuto pauzu nastavíte například na 1 minutu tak fotopast udělá záběr a pak po dobu 1 minuty nebude na další pohyb reagovat a v tomto čase nevytvoří žádnou fotku.

Zaměřte správnou polohu fotopasti Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nm snadno s laserem
 
Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM je v balení dodávána s popruhem pro upevnění na strom. Pro správné umístění vám pomůže laserový zaměřovač zabudovaný ve fotopasti abyste viděli přímo jaký prostor fotopast snímá. Fotopast má funkci, která vám pomůže zkontrolovat činnost fotoapasce, a činnost pohybového čidla (či senzory správně reagují na pohyb).
 
Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM je napájena 8 x AA bateriemi nebo 6V externím zdrojem (ani jedno není součástí balení)

Vlastnosti fotopasti Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM:

 • Přenos fotografií na mobily nebo e-mail prostřednictvím MMS, GPRS
 • Nová, vysoce výkonná anténa
 • Výkonný černý absolutně neviditelný 940nM přísvit
 • Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM je zcela tichá
 • Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM má barevný LCD displej pro nastavení fotopasti a prohlížení záznamů
 • Dálkové ovládání
 • Výkonné, citlivější pohybové čidlo
 • Funkce časovače
 • Nastavení pauzy mezi záběry
 • Fotopast Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM nahrává video
 • Možnost připojení k externímu zdroji napájení
 • odolná vůči dešti a stříkající vodě

BALENÍ NEOBSAHUJE SD KARTU ANI BATERIE! DOPORUČUJEME OBJEDNAT, JEN TAK ZAJIŠŤUJE ŽE VAŠE ZAŘÍZENÍ BUDE FUNGOVAT 100% SPRÁVNĚ!

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ!

Zaznamenává statický obrázek s rozlišením 5/10/14 Mpx
Velikost fotografií     JPEG 2560x1920 / 3264x2468 / 4096x3072
Velikost videa 1280x720 (HD) / 640x480 (VGA)
Rychlost záznamu videa

640x480 – 35 snímků/sek.,

1280x720 – až 30 snímků/sek.

Rychlost spouštění se 1 s
Formát souborů JPG / AVI
Interval mezi záznamy 5 sekund - 60 minut 
Délka videa Nastavitelná 5-60 sek.
Sekvence fotek na jeden poplach 1-3 okamžitě
Pracovní teplota -20°C až +60°C
Paměťová karta SD karta do 32 GB – doporučujeme objednat
Zachytáva vzdálenost cez den neomezeně, v noci více než 15 metrů + možnost externího přísvitu
Objektiv záběr cca 60° 
Napájení 8x AA baterie
Zobrazení nízkého stavu baterie přes led diodu Ano
Zobrazení plné karty přes led diodu Ano
Rozhraní TV-out, USB, SD karty, 6V externý napájací zdroj
PIR nastavitelná citlivost senzora 3 stupně
Odolné tekoucí vodě a vlhku! Áno - vzduchotesnost
Nastavení Přímo v těle na barevném LCD displeji, i prohlížení
Nastavení výkonu INFRA Ano
Zvuk Ano – vysoká kvalita a citlivost
Zabezpečení heslom Ano
Laserové zaměřování Ano-výkonný
Zabezpečení lanovým zámkem Pomocou bezpečnostního boxu
MMS na mobil  Ano – 4 čísla ve tvaru +420 ....
MMS na mail Ano – 4 maily
MMS na mobil a mail Ano – najaednou 8 odeslání
Testovací záběry Ano – prohlížení na vestavěném displeji
Slovenské menu , český návod Ano , Ano – od dovozce www.FOTOPASTI.cz
GPRS prenos datový přenos dat na emaily (rozdílná nastavení jako MMS)
Nastavení pro operátory ČR a SR Ano, připraveno

 

Doporučujeme dokoupit:

Bezpečnostní BOX

Karta SD 16GB             Baterie AA

Karta SD 32GB            Baterie Kodak AA

Karta SD 8GB              Zámek nastavitelný 5mm

 Zámek nastavitelný 8mm  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: